Giresun Haberleri, Giresun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kadriye’ye Son Teknoloji Terfi Merkezi

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ilçelere yatırımlarını sürdürüyor.

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Kadriye Turizm Merkezinde atık su arıtma terfi merkezi inşaatının yapımı sürüyor. Terfi merkezi, arıtma istasyonuna gönderilecek olan atık suyun gerekli kota yükseltilerek kontrollü şekilde iletilmesini sağlıyor. Serik’te yapılan önemli çalışmalardan olan Rixos terfi merkezi saniyede 120 litre maksimum işletme debisine sahip olacak şekilde projelendirildi.

2 milyon 712 bin Lira artı KDV sözleşme bedelli projenin, uzaktan izleme ve kontrol imkanı veren SCADA sistemine Belek 1 Atık Su Arıtma Tesisi bünyesinde bağlanarak entegre olacağı bilgisini veren yetkililer, proje ve inşaatın her etabında en son teknoloji kullanıldığını ifade etti. Tam otomasyonlu olarak faaliyet gösterecek şekilde ve tamamen yer altına gömülü olarak inşa edilen terfi merkezinin, Belek Bölgesi Kadriye Mahallesi halkına ve bölgede bulunan turizm tesislerine hizmet edecek şekilde planlandığı ve kısa zaman içinde bölge halkının hizmetine sunulacağı belirtildi. – ANTALYA

Bir önceki yazımız olan 2016’nın en gözde Android uygulamaları başlıklı makalemizde adobe photoshop fix, android uygulamaları ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri