Giresun Haberleri, Giresun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Gmail hesap şifresi en kolay nasıl değiştirilir?

2017 yılı itibariyle Gmail hesap değiştirme işlemler değişti. Yenilenen arayüzü ile birlikte Gmail hesap şifresi değiştirmek için detaylar paylaşıldı. Dünyanın en çok kullanılan e-mail servisi olan Gmail hesap hacklenme haberleri ile birlikte Gmail hesap şifresi değiştirme işlemleri gündeme geldi. İşte en kolay yoldan Gmail şifresi değiştirme yolları

GMAİL HESAP ŞİFRESİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Gmail şifrenizi unuttunuz veya başkası tarafından kullanıldığından şüphe mi ediyorsunuz? Gmail şifrenizi sıfırlamak için basit adımlar var, şimdi aşama aşama gmail şifre değiştirme adımlarını uygulayalım.

1- Herhangi bir tarayıcı(firefox, chorme, internet explorer) açın adres çubuğundan gmail adresine girip ardından buradan şifremi unuttum kısmına girmeniz gerekiyor.

2- Ekrana gelen alana e-posta  adresinizi yazın ve “ileri” butonuna tıklayınız. Gmail hesabınızı açarken sizden istediği “Telefon numarası”, “Güvenlik soru ve cevabı”, “Gmail açtığınız tarih”, “Varsa hesap kurtarma için belirlediğiniz ikinci e-mail” veya “eski bir parolanız” gibi çeşitli bilgileri sizden isteyecek ve doğru verdiğiniz taktirde şifreyi sıfırlama ekranına sizi atarak yeniden şifre belirlemenizi isteyecek ve belirlediğiniz şifre ile yeniden Gmail hesabınıza ulaşabileceksiniz.

İLİŞKİLİ HABERLER

Bir önceki yazımız olan 'Bilişim Vadisi 100 bin kişiye iş sağlayacak' başlıklı makalemizde bilişim vadisi, Faruk Özlü ve gebze hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri