Giresun Haberleri, Giresun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

CHP’li Bektaşoğlu: “Hukuksal olarak yapılacaklardan sonra, demokratik hakları kullanacağız”

Hukuksal olarak yapılacaklardan sonra, demokratik hakları kullanacaklarını belirten Bektaşoğlu, “Asıl mücadele şimdi başlıyor. Çünkü elde ettiğimiz başarıyı ortadan kaldırmaya ve halkımızın ortaya koyduğu iradeyi çalmaya, hukuku, yasa maddelerini hiçe sayarak, geçersiz, sahte oylarla sonuçları kendi lehlerine çevirmeye çalışıyorlar. Buna izin vermeyeceğiz. Bu şaibeli ve meşru olmayan sonucu, tanımıyoruz, kabul etmiyoruz. Bu hukuksuzluğun üstüne rejim değişikliği, tek adam yönetimi ve ‘Başkanlık’ inşa ettirmeyeceğiz. Hukuksal olarak yapacaklarımızdan sonra demokratik haklarımızı da kullanarak mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” dedi.

“Bu Anayasa paketini, cumhuriyet ve demokrasimize, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, ulus devlet yapımıza, parlamenter sistemimize yönelik, hak, hukuk ve özgürlüklerimizi, geleceğimizi tamamen ortadan kaldıran emperyalist bir proje olarak algıladık” diyen CHP’li Bektaşoğlu, ”Bu amaçla alanlara çıktık. Komşularımızdan başlayarak, mahalle, sokak, cadde, belde, ilçe ve köylerimizi dolaşarak halkımızı, esnaflarımızı hayır’a iknaya çalıştık” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Nisan Karı üreticiyi tedirgin etti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri