Giresun Haberleri, Giresun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bulancak Belediyesi’nden bahar temizliği

Pek çok bölgede temizlik harekatı başlatan Belediye ekiplere ayrılıp şehrin farklı bölgelerine dağılan temizlik ekipleri köşe bucak temizlik yapıyor. Temizlik ekipleri çöp toplama ve mıntıka temizliğinin yanında konteynerleri ilaçlı su ile yıkayarak dezenfektasyonunu da sağlıyor. Ayrıca cadde ve sokaklar İtfaiye Müdürlüğü ile ortaklaşa çalışma yapılarak suyla yıkanıyor.

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar “Temizlik işleri ekibi olarak cadde, meydan ve toplu yerleşim alanlarında çöp ve evsel atıkların temizliğini yapıyoruz. Şu an ise kışın cadde ve sokaklarda biriken çamurları kör noktalarda oluşan kirlilikleri tazyikli su ile temizlemeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın da gelişi güzel yerlere çöp atmamalarını ve İlçemizde çöpler akşam toplandığı için çöplerini akşam çıkartmalarını tavsiye ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi 11. kuruluş yıldönümüne hazırlanıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri