Giresun Haberleri, Giresun Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başhekim Öztürk’e Giresun basınından “Geçmiş olsun” ziyareti

Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Tuncer Öztürk’e Giresun’da görev yapan gazeteciler evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Giresun Devlet Hastanesi’nde önce başhekim yardımcısı ve ardından başhekim olarak görev yapan Opr. Dr. Tuncer Öztürk bypass ameliyatı oldu. Ameliyatın ardından evinde istirahat eden Başhekim Öztürk’e Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram ve beraberindeki gazeteciler Geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Öztürk Rahatsızlığımın ardından gerek doktorlarımız gerekse bazı dostlarımız by-pass için daha donanımlı hastaneler için girişimde bulunmak istediler. Ancak bir başhekim olarak ben kendi hastaneme ve doktorlarıma güvendiğimi söyledim. Çünkü bizim hastanemiz gerek donanım gerekse doktorlarımız açısından her şeye sahip. Hastalarımız her şeyiyle bize güvenirken bizim kendimize güvensizliğimiz söz konusu dahi olamazdı. Oldukça başarılı geçen ameliyatın ardından şimdi istirahat ediyorum. Bir süre sonra inşallah yeniden görevimizin başına döneceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Giresun’a İran’dan ilk turist kafilesi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri